GATES 7PK1179SF V-Ribbed Belt
inc. VAT 21%
In stock 45
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN 7PK1179SF
Make GATES
EAN 5400608318296
  • Part Code: 7PK1179SF
  • Brand: GATES
  • Type: V-Ribbed Belt
  • Ensures efficient power transfer to accessories
  • Durable construction for extended lifespan
  • Designed for reliable and consistent performance
  • Meets or exceeds OEM specifications
Cord rope material
PA (polyamide)
Belt material
EPDM (Ethylene Propylene Diene Rubber)
Color
black
Number of grooves
7
Width [mm]
24
Length [mm]
1179
  • RENAULT
    • SCÉNIC IV (J9_)
      • 1.3 TCe 140 (103kW/140PS)
      • 1.3 TCe 160 (120kW/163PS)
      • 1.3 TCe 115 (J9N9) (85kW/115PS)
      • 1.3 TCe 160 (J9NC) (117kW/159PS)
    • GRAND SCÉNIC IV (R9_)
      • 1.3 TCe 160 (120kW/163PS)
      • 1.3 TCe 140 (R9NB) (103kW/140PS)
      • 1.3 TCe 115 (R9N9) (85kW/115PS)
      • 1.3 TCe 160 (R9NC) (117kW/159PS)
      • 1.3 TCe 160 (R9NC) (116kW/158PS)
    • MEGANE IV Hečbeka virsbūve (B9A/M/N_)
      • 1.3 TCe 115 (B9N9) (85kW/116PS)
      • 1.3 TCe 140 (B9NB) (103kW/140PS)
      • 1.3 TCe 160 (B9NC) (120kW/163PS)
      • 1.3 TCe 100 (B9N8) (75kW/102PS)
      • 1.3 TCe 160 (B9NC) (117kW/159PS)
      • 1.0 TCe 115 (B9MD, B9MW) (84kW/114PS)
      • 1.3 TCe 160 (B9NC) (116kW/158PS)
    • MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_)
      • 1.3 TCe 115 (K9N9) (85kW/116PS)
      • 1.3 TCe 140 (K9NB) (103kW/140PS)
      • 1.3 TCe 160 (K9NC) (120kW/163PS)
      • 1.3 TCe 100 (K9N8) (75kW/102PS)
      • 1.3 TCe 160 (K9NC) (117kW/159PS)
      • 1.0 TCe 115 (K9MB, K9MW) (84kW/114PS)
      • 1.3 TCe 160 (K9NC) (116kW/158PS)
    • KADJAR (HA_, HL_)
      • 1.3 TCe 140 (HLNB, HLN1) (103kW/140PS)
      • 1.3 TCe 160 (HLNC) (117kW/160PS)
      • 1.3 TCe 160 (HLN2) (116kW/158PS)
    • CAPTUR I (J5_, H5_)
      • 1.3 TCe 150 (J5NK, J5JS) (110kW/150PS)
      • 1.3 TCe 130 (J5NJ, J5NE) (96kW/131PS)
    • MEGANE IV Sedans
      • 1.3 TCe 115 (LVN9) (85kW/116PS)
      • 1.3 TCe 140 (LVNB) (103kW/140PS)
    • TALISMAN (LP_)
      • 1.3 TCe 160 (LPNC) (117kW/160PS)
      • 1.3 TCe 160 (LPNC, LPNB) (116kW/158PS)
      • 1.3 TCe 140 (LPNB) (103kW/140PS)
    • TALISMAN Grandtour (KP_)
      • 1.3 TCe 160 (KPNC) (117kW/160PS)
      • 1.3 TCe 160 (KPNC) (116kW/158PS)
      • 1.3 TCe 140 (KPNB) (103kW/140PS)
    • CLIO V (B7_)
      • 1.0 TCe 100 (B7MT) (74kW/101PS)
      • 1.3 TCe 130 (B7MF) (96kW/131PS)
      • 1.0 LPG (B7MT) (74kW/101PS)
      • 1.0 TCe 90 (B7MT) (67kW/91PS)
      • 1.3 TCe 140 (B7N0) (103kW/140PS)
      • 1.0 LPG (B7MT) (67kW/91PS)
    • CAPTUR II (HF_)
      • TCe 100 (HFMT) (74kW/101PS)
      • TCe 130 (HFMF) (96kW/131PS)
      • TCe 155 (HFMN) (113kW/154PS)
      • LPG (HFMT) (74kW/101PS)
      • TCe 90 (HFM6) (67kW/91PS)
      • TCe 140 (HFN0) (103kW/140PS)
      • TCe 160 (HFN1) (116kW/158PS)
    • KOLEOS II (HC_)
      • 1.3 TCe 160 (HCN2) (116kW/158PS)
    • ARKANA I (LCM_, LDN_)
      • 1.3 TCe 140 (LDN0) (103kW/140PS)
      • 1.3 TCe 160 (LDN1) (116kW/158PS)
    • EXPRESS Furgons/minivens
      • 1.3 TCe 100 (F6MA) (75kW/102PS)
    • KANGOO III Lielas ietilpības automobilis
      • TCe 130 (KJMB) (96kW/131PS)
      • TCe 100 (KJMA) (75kW/102PS)
    • KANGOO III Furgons/minivens
      • 1.3 TCe 100 (FJMA) (75kW/102PS)
      • 1.3 TCe 130 (FJMB) (96kW/131PS)
    • GRAND KANGOO III Lielas ietilpības automobilis
      • TCe 130 (96kW/131PS)
  • NISSAN
    • QASHQAI II (J11, J11_)
      • 1.3 DIG-T (103kW/140PS)
      • 1.3 DIG-T (118kW/160PS)
      • 1.3 DIG-T (116kW/158PS)
    • X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
      • 1.3 DIG-T (118kW/160PS)
      • 1.3 DIG-T (116kW/158PS)
    • JUKE (F16_)
      • DIG-T 117 (86kW/117PS)
      • 1.0 (84kW/114PS)
    • MICRA V (K14)
      • 1.0 IG-T (68kW/92PS)
    • QASHQAI III (J12)
      • 1.3 DIG-T (103kW/140PS)
      • 1.3 DIG-T (116kW/158PS)
      • 1.3 DIG-T Visu riteņu piedziņa (116kW/158PS)
    • TOWNSTAR Furgons/minivens (XFK)
      • 1.3 (96kW/131PS)
    • TOWNSTAR Lielas ietilpības automobilis (XFK)
      • 1.3 (96kW/131PS)
    • TOWNSTAR EVALIA Lielas ietilpības automobilis (XFK)
      • 1.3 (96kW/131PS)
  • DACIA
    • DUSTER (HM_)
      • 1.3 TCe 130 (HMMF) (96kW/131PS)
      • 1.3 TCe 150 (HMM3) (110kW/150PS)
      • 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) (96kW/131PS)
      • 1.3 TCe 150 4x4 (HMM3) (110kW/150PS)
      • 1.0 TCe 100 (HMMT) (74kW/101PS)
      • 1.0 LPG (HMMT) (74kW/101PS)
      • 1.0 TCe 90 (67kW/91PS)
      • 1.0 TCe LPG (67kW/91PS)
    • DOKKER Lielas ietilpības automobilis (KE_)
      • 1.3 TCe 130 (KENE) (96kW/131PS)
      • 1.3 TCe 100 (KENU) (75kW/102PS)
    • LODGY (JS_)
      • 1.3 TCe 130 (JSNE) (96kW/131PS)
      • 1.3 TCe 100 (JSNU) (75kW/102PS)
    • DOKKER Furgons/minivens
      • 1.3 TCe 100 (FENU) (75kW/102PS)
      • 1.3 TCe 130 (FENE) (96kW/131PS)
    • SANDERO II
      • 1.0 TCe 100 (B8ML) (74kW/101PS)
      • 1.0 LPG (B8ML) (74kW/101PS)
    • LOGAN II
      • 1.0 TCe 100 (74kW/101PS)
      • 1.0 LPG (74kW/101PS)
    • LOGAN MCV II
      • 1.0 LPG (K8ML) (74kW/101PS)
      • 1.0 TCe 100 (74kW/101PS)
    • SANDERO III
      • 1.0 TCe 100 (74kW/101PS)
      • 1.0 TCe 100 ECO-G (74kW/101PS)
      • 1.0 TCe 90 (67kW/91PS)
      • 1.0 TCe LPG (67kW/91PS)
      • 1.0 TCe 110 (81kW/110PS)
    • LOGAN III (3K_)
      • 1.0 TCe 90 (3KM6) (67kW/91PS)
    • JOGGER (RK_)
      • 1.0 TCe 110 (RKMD) (81kW/110PS)
      • 1.0 TCe 90 ECO-G (RKMT) (67kW/91PS)
  • MERCEDES-BENZ
    • CITAN Furgons/minivens (W420)
      • 1.3 110 (420.653) (75kW/102PS)
      • 1.3 113 (420.663, 420.665) (96kW/131PS)
    • CITAN Tourer (W420)
      • 110 (420.753) (75kW/102PS)
      • 113 (420.763, 420.765) (96kW/131PS)
    • T-CLASS Lielas ietilpības automobilis (W420)
      • T 160 (420.853) (75kW/102PS)
      • T 180 (420.863, 420.865) (96kW/131PS)