FEBEST TSB-GRJ200F Stabilizer Link
Compatible with TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) ,
inc. VAT 21%
In stock 1
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN TSB-GRJ200F
Make FEBEST
EAN 4056111069029
  • Direct replacement for original stabilizer link
  • Enhances vehicle stability during cornering
  • Reduces body roll for a smoother ride
  • Constructed with durable materials for extended lifespan
  • Ensures proper suspension geometry
  • Restores vehicle handling and responsiveness
  • Designed for specific vehicle applications
Installation side
Front axle
Inner diameter [mm]
4+2
  • TOYOTA
    • LAND CRUISER 200 (_J2_)
      • 4.6 V8 (URJ202W) (234kW/318PS)
      • 4.5 D4-D (VDJ200) (173kW/235PS)
      • 4.5 D4-D (VDJ200) (200kW/272PS)
      • 4.7 V8 (UZJ200) (212kW/288PS)
      • 4.5 D V8 (VDJ200) (210kW/286PS)
      • 4.5 D4-D (VDJ200) (195kW/265PS)
      • 4.7 V8 (UZJ200) (202kW/275PS)
      • 4.7 V8 (UZJ200) (232kW/315PS)