FEBEST Piekare, Tilta sija - CHAB-C100F
inc. VAT 21%
In stock 16
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN CHAB-C100F
Make FEBEST
EAN 4056111086484
  • Brand: FEBEST
  • Part Code: CHAB-C100F
  • Model Name: Piekare, Tilta sija
  • Designed for durability and performance
  • Ensures proper vehicle system function
  • Manufactured with quality materials
  • Provides a precise fit
Installation side
Front axle lower
  • OPEL
    • ANTARA A (L07)
      • 2.4 (123kW/167PS)
      • 2.4 4x4 (123kW/167PS)
      • 2.2 CDTi (120kW/163PS)
      • 2.2 CDTi 4x4 (120kW/163PS)
      • 2.2 CDTi 4x4 (135kW/184PS)
      • 3.0 (190kW/258PS)
      • 2.4 (104kW/141PS)
      • 2.0 CDTI 4x4 (110kW/150PS)
      • 2.4 4x4 (103kW/140PS)
      • 3.2 V6 (167kW/227PS)
      • 2.0 CDTI (93kW/127PS)
      • 2.0 CDTI (93kW/127PS)
      • 2.4 (103kW/140PS)
      • 2.4 LPG (103kW/140PS)
      • 2.4 LPG 4x4 (103kW/140PS)
      • 2.0 CDTI (110kW/150PS)
      • 2.0 CDTI (125kW/170PS)
      • 2.0 CDTI 4x4 (125kW/170PS)
  • CHEVROLET
    • CAPTIVA (C100, C140)
      • 2.2 D (120kW/163PS)
      • 2.2 D 4WD (135kW/184PS)
      • 2.0 D 4WD (93kW/126PS)
      • 2.4 (123kW/167PS)
      • 2.4 4WD (123kW/167PS)
      • 3.0 4WD (190kW/258PS)
      • 2.2 D 4WD (120kW/163PS)
      • 2.4 (100kW/136PS)
      • 2.4 4WD (100kW/136PS)
      • 3.2 4WD (169kW/230PS)
      • 2.0 D 4WD (110kW/150PS)
      • 2.0 D (110kW/150PS)
      • 2.4 LPG (100kW/136PS)
      • 2.4 LPG 4WD (100kW/136PS)
      • 2.0 D (120kW/163PS)
      • 2.2 D (135kW/184PS)
    • CAPTIVA SPORT
      • 2.4 (100kW/136PS)
    • CAPTIVA Van (C100)
      • VCDi Visu riteņu piedziņa (110kW/150PS)