FEBEST 1203-ACCF Brake Pad Kit
inc. VAT 21%
In stock 10
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN 1203-ACCF
Make FEBEST
EAN 4056111149950
  • Complete brake pad replacement kit
  • Part number: 1203-ACCF
  • Brand: FEBEST
  • Designed for consistent braking performance
  • Suitable for everyday driving
  • Ensures reliable stopping power
  • Includes necessary components for installation
Installation side
Front axle
  • HYUNDAI
    • ACCENT I (X-3)
      • 1.3 (44kW/60PS)
      • 1.3 (55kW/75PS)
      • 1.3 i 12V (62kW/84PS)
      • 1.5 i 12V (65kW/88PS)
      • 1.5 i 16V (73kW/99PS)
    • ACCENT Sedans (X-3)
      • 1.3 (44kW/60PS)
      • 1.3 (55kW/75PS)
      • 1.3 i 12V (62kW/84PS)
      • 1.5 i 12V (65kW/88PS)
      • 1.5 i 16V (73kW/99PS)
    • LANTRA I (J-1)
      • 1.5 i.e. (63kW/86PS)
      • 1.6 i.e. 16V (78kW/106PS)
      • 1.6 i.e. 16V (84kW/114PS)
      • 1.8 i.e. 16V (93kW/127PS)
    • PONY (X-2)
      • 1.3 (43kW/58PS)
      • 1.5 (53kW/72PS)
      • 1.5 i (61kW/83PS)
      • 1.5 i (62kW/84PS)
      • 1.3 (49kW/67PS)
      • 1.3 (51kW/69PS)
    • PONY / EXCEL Sedans (X-2)
      • 1.5 (53kW/72PS)
      • 1.5 i (61kW/83PS)
      • 1.5 i (62kW/84PS)
      • 1.3 (51kW/69PS)
    • S COUPE (SLC)
      • 1.5 i (62kW/84PS)
      • 1.5 i (65kW/88PS)
      • 1.5 i Turbo (85kW/116PS)
    • LANTRA II (J-2)
      • 1.6 i (66kW/90PS)
      • 1.6 16V (84kW/114PS)
      • 1.8 16V (94kW/128PS)
      • 2.0 16V (102kW/139PS)
      • 1.5 12V (65kW/88PS)
      • 1.9 D (50kW/68PS)
    • LANTRA II Universālis (J-2)
      • 1.6 i (66kW/90PS)
      • 1.6 16V (84kW/114PS)
      • 1.8 16V (94kW/128PS)
      • 1.5 12V (65kW/88PS)
      • 2.0 16V (102kW/139PS)
      • 1.9 D (50kW/68PS)
    • PONY (X-1)
      • 1.5 (X-1) (53kW/72PS)
      • 1.3 (50kW/68PS)
    • PONY Sedans (X-1)
      • 1.3 (50kW/68PS)
      • 1.5 (53kW/72PS)
    • ACCENT II (LC)
      • 1.3 (55kW/75PS)
      • 1.5 (75kW/102PS)
      • 1.3 (63kW/86PS)
      • 1.5 (66kW/90PS)
      • 1.5 CRDi (60kW/82PS)
      • 1.3 (62kW/84PS)
      • 1.6 (77kW/105PS)
      • 1.5 (77kW/105PS)
      • 1.5 (68kW/92PS)
    • ACCENT II Sedans (LC)
      • 1.5 (66kW/90PS)
      • 1.6 (77kW/105PS)
      • 1.3 (55kW/75PS)
      • 1.3 (63kW/86PS)
      • 1.5 CRDi (60kW/82PS)
    • GETZ (TB)
      • 1.5 CRDi (60kW/82PS)
      • 1.6 (77kW/106PS)
      • 1.3 i (60kW/82PS)
      • 1.1 (46kW/63PS)
      • 1.3 (63kW/85PS)
      • 1.1 (49kW/67PS)
      • 1.4 i (71kW/97PS)
      • 1.5 CRDi (65kW/88PS)
      • 1.5 CRDi GLS (75kW/102PS)
      • 1.5 CRDi GLS (81kW/110PS)
      • 1.6 (78kW/106PS)
    • ACCENT III (MC)
      • 1.4 GL (71kW/97PS)
      • 1.6 GLS (82kW/112PS)
      • 1.5 CRDi GLS (81kW/110PS)
    • ACCENT III Sedans (MC)
      • 1.4 GL (71kW/97PS)
      • 1.6 GLS (82kW/112PS)
      • 1.5 CRDi GLS (81kW/110PS)
    • i20 I (PB, PBT)
      • 1.2 (57kW/78PS)
      • 1.4 (74kW/101PS)
      • 1.4 CRDi (66kW/90PS)
      • 1.2 (63kW/86PS)
      • 1.2 LPG (60kW/82PS)
    • ACCENT IV Sedans (RB)
      • 1.6 (91kW/123PS)
      • 1.6 CRDI (100kW/136PS)
    • i20 II (GB, IB)
      • 1.2 (55kW/75PS)
      • 1.2 (62kW/84PS)
  • SSANGYONG
    • KORANDO (CK)
      • 2.0 e-XDi (129kW/175PS)
      • 2.0 e-XDi 4WD (129kW/175PS)
      • 2.0 e-XDi (110kW/150PS)
      • 2.0 e-XDi 4WD (110kW/150PS)
      • 2.0 (110kW/150PS)
      • 2.0 4WD (110kW/150PS)
    • KORANDO VAN
      • 2.0 e-XDi (129kW/175PS)
      • 2.0 e-XDi 4WD (129kW/175PS)