DEPO Headlight - 445-2003L-UE
inc. VAT 21%
In stock 3
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN 445-2003L-UE
Make DEPO
  • Direct replacement for original equipment
  • Enhances visibility and driving safety
  • Durable construction for longevity
  • Meets high-quality standards
  • Ensures a precise fit for easy installation
  • Restores original lighting performance
  • Designed for optimal beam pattern
Installation side
to the left
without bulb holder
Lamp type
H7
Bulb socket design
PX26d
cross-reference numbers
445-2003R-UE
  • SEAT
    • CORDOBA (6K1, 6K2)
      • 1.9 SDI (50kW/68PS)
      • 1.4 16V (55kW/75PS)
      • 1.8 T 20V Cupra (115kW/156PS)
    • CORDOBA Vario (6K5)
      • 1.9 SDI (50kW/68PS)
      • 1.4 16V (55kW/75PS)
    • IBIZA II (6K1)
      • 1.9 SDI (50kW/68PS)
      • 1.4 16V (55kW/75PS)