DEPO Pamatlukturis 445-1107R-LD-E
inc. VAT 21%
In stock 6
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN 445-1107R-LD-E
Make DEPO
  • Brand: DEPO
  • Part Code: 445-1107R-LD-E
  • Product Type: Headlight Assembly
  • Direct replacement for original equipment
  • Designed for reliable illumination
  • Ensures proper fitment and installation
  • Meets or exceeds industry standards
Installation side
to the right
Vehicle equipment
transport with headlight tilt angle adjustment (electric)
Type of operating permit
Tested ECE
Additional article/Additional information
without electric motor
without bulb
Lamp type
H4
Bulb socket design
P43t
cross-reference numbers
445-1107L-LD-E
Operating mode
electric
  • SEAT
    • IBIZA II (6K1)
      • 1.9 SDI (47kW/64PS)
      • 1.6 i (74kW/101PS)
      • 2.0 i 16V (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 1.4 i 16V (74kW/101PS)
      • 1.0 i (37kW/50PS)
      • 1.4 (40kW/54PS)
    • CORDOBA (6K1, 6K2)
      • 1.9 SDI (47kW/64PS)
      • 1.6 i (74kW/101PS)
      • 2.0 i 16V (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.9 D (47kW/64PS)
      • 1.4 i 16V (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 1.0 i (37kW/50PS)
    • CORDOBA Vario (6K5)
      • 1.4 i (44kW/60PS)
      • 1.9 SDI (47kW/64PS)
      • 1.6 i (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.6 i (55kW/75PS)
      • 1.9 TDI (81kW/110PS)
      • 1.9 SDI (50kW/68PS)
      • 1.4 16V (55kW/75PS)
      • 1.6 i (55kW/75PS)