PN SS21568-12B1
Make DELPHI
EAN 5012759611975
  • OE-quality wheel speed sensor
  • Ensures proper ABS and traction control function
  • Direct-fit design for easy installation
  • Durable construction for long-lasting performance
  • Part code: SS21568-12B1
Cable length [mm]
963
  • TESLA
    • MODEL S (5YJS)
      • 85 (270kW/367PS)
      • P85 (310kW/421PS)
      • 60 (225kW/306PS)
      • P85D AWD (515kW/700PS)
      • 60 (283kW/385PS)
      • 85 (283kW/385PS)
      • 70D AWD (245kW/334PS)
      • 85D AWD (310kW/421PS)
      • P85D AWD (568kW/772PS)
      • 70D AWD (386kW/525PS)
      • 85D AWD (386kW/525PS)
      • 85 (285kW/388PS)
      • 70 (285kW/388PS)
      • 70 (235kW/320PS)
      • P90D AWD (346kW/471PS)
      • P90D AWD (397kW/540PS)
      • 90D AWD (310kW/422PS)
      • 75 (285kW/388PS)
      • 75D AWD (386kW/525PS)
      • 60D AWD (386kW/525PS)
      • 60 (285kW/388PS)
      • P100D AWD (568kW/772PS)
      • 60D AWD (245kW/334PS)
      • 60 (235kW/320PS)
      • 75 (235kW/320PS)
      • P85 (350kW/476PS)
      • 85D AWD (290kW/394PS)
      • P85D AWD (543kW/738PS)
      • 100D AWD (310kW/422PS)
      • 75D AWD (245kW/333PS)
      • 90D AWD (386kW/525PS)
      • 100D AWD (386kW/525PS)
      • 85D AWD (279kW/379PS)
      • P100D AWD (450kW/612PS)
      • P90D AWD (568kW/772PS)
      • 90 (270kW/367PS)
      • P90D AWD (345kW/469PS)