PN SS21207-12B1
Make DELPHI
EAN 5012759653395
  • Direct replacement for original equipment.
  • Ensures accurate ABS and traction control function.
  • High-quality materials for durability.
  • Restores proper vehicle safety system operation.
  • Part code: SS21207-12B1
Cable length [mm]
1083
  • KIA
    • SPORTAGE III (SL)
      • 1.6 GDI (99kW/135PS)
      • 1.7 CRDi (85kW/116PS)
      • 2.0 CRDi (135kW/184PS)
      • 2.0 CVVT (120kW/163PS)
      • 2.0 CRDi (100kW/136PS)
      • 2.0 CVVT (122kW/166PS)
      • 2.0 GDI (122kW/166PS)