DELPHI Lambda zonde ES20271-12B1
inc. VAT 21%
In stock 31
Delivery 1 day (14.05.2026)
PN ES20271-12B1
Make DELPHI
EAN 5012759388259
  • Improves fuel efficiency
  • Reduces harmful exhaust emissions
  • Durable construction for long service life
  • Meets high-quality manufacturing standards
  • Essential for engine management system
  • Part code: ES20271-12B1
Cable length [mm]
260
with heating
  • SEAT
    • IBIZA IV (6J5, 6P1)
      • 1.2 (44kW/60PS)
      • 1.2 (51kW/70PS)
    • IBIZA III (6L1)
      • 1.2 (47kW/64PS)
      • 1.2 12V (51kW/70PS)
    • CORDOBA (6L2)
      • 1.2 (47kW/64PS)
      • 1.2 12V (51kW/70PS)
    • IBIZA IV SC (6J1, 6P5)
      • 1.2 (51kW/70PS)
      • 1.2 (44kW/60PS)
    • IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
      • 1.2 (44kW/60PS)
      • 1.2 (51kW/70PS)
      • 1.2 TSI (63kW/86PS)
    • TOLEDO IV (KG3)
      • 1.2 (55kW/75PS)
  • SKODA
    • FABIA II (542)
      • 1.2 12V (44kW/60PS)
      • 1.2 (51kW/70PS)
    • FABIA II Combi (545)
      • 1.2 12V (44kW/60PS)
      • 1.2 (51kW/70PS)
      • 1.2 LPG (51kW/69PS)
    • FABIA I (6Y2)
      • 1.2 (40kW/54PS)
      • 1.2 (47kW/64PS)
    • FABIA I Sedans (6Y3)
      • 1.2 (47kW/64PS)
    • FABIA I Combi (6Y5)
      • 1.2 (47kW/64PS)
    • FABIA I Praktik (6Y5)
      • 1.2 (47kW/64PS)
    • ROOMSTER (5J7)
      • 1.2 (47kW/64PS)
      • 1.2 (51kW/70PS)
    • ROOMSTER Praktik (5J)
      • 1.2 (51kW/70PS)
    • RAPID (NH3, NK3, NK6)
      • 1.2 (55kW/75PS)
    • RAPID Spaceback (NH1)
      • 1.2 (55kW/75PS)
  • VW
    • POLO IV (9N_, 9A_)
      • 1.2 12V (47kW/64PS)
      • 1.2 12V (51kW/69PS)
    • POLO V (6R1, 6C1)
      • 1.2 (44kW/60PS)
      • 1.2 (51kW/70PS)