DELPHI Lambda zonde ES11109-12B1
inc. VAT 21%
In stock 5
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN ES11109-12B1
Make DELPHI
EAN 5012759511794
  • Ensures accurate air-fuel mixture control
  • Optimizes engine performance and fuel efficiency
  • Helps reduce harmful vehicle emissions
  • Durable construction for long-lasting reliability
  • Designed for straightforward installation
  • Direct fit for compatible vehicle applications
  • Manufactured by DELPHI
Cable length [mm]
660
Oxygen sensor
Finger-type lambda sensor
Oxygen sensor
with heating
  • TOYOTA
    • RAV 4 II (_A2_)
      • 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W) (92kW/125PS)
      • 2.0 4WD (ACA21, ACA20) (110kW/150PS)