PN M110925K
Make DENCKERMANN
EAN 5902841641884
  • Brand: DENCKERMANN
  • Part Code: M110925K
  • Type: Cabin Air Filter
  • Improves interior air quality
  • Removes dust, pollen, and allergens
  • Contributes to a healthier cabin environment
  • Designed for effective filtration
  • Essential for climate control system performance
Length [mm]
220
Width [mm]
159
Height [mm]
[30
  • FIAT
    • 500L (351_, 352_)
      • 1.6 D Multijet (199LYE1B) (88kW/120PS)
      • 1.4 (199LYB1B) (70kW/95PS)
      • 0.9 (199LYC1B) (77kW/105PS)
      • 1.3 D Multijet (199LXY1A, 199LXY11) (62kW/84PS)
      • 1.6 D Multijet (199LYD1B) (77kW/105PS)
      • 0.9 Natural Power (199LYC1B) (63kW/86PS)
      • 1.4 (199LYF1B) (88kW/120PS)
      • 1.4 LPG (199LYF1B) (88kW/120PS)
      • 1.3 D Multijet (199.LYM11, 199.LYM1A) (70kW/95PS)
      • 0.9 Natural Power (199LYC1B) (59kW/80PS)
    • 500X (334_)
      • 1.4 (334AXC1B, 334AXC11) (103kW/140PS)
      • 1.6 D Multijet (334AXA1B, 334AXA11) (88kW/120PS)
      • 2.0 D Multijet 4x4 (334AXB22, 334AXD2B) (103kW/140PS)
      • 1.6 D Multijet (334AXA1B) (84kW/114PS)
      • 1.4 (334AXC1B) (100kW/136PS)
      • 2.0 D Multijet 4x4 (334AXB22, 334AXD2B) (100kW/136PS)
      • 1.6 (334AXE1A) (81kW/110PS)
      • 1.4 4x4 (334AXF22) (120kW/163PS)
      • 1.4 4x4 (334AXF22) (125kW/170PS)
      • 1.3 D Multijet (334AXH1A) (70kW/95PS)
      • 1.4 LPG (334AXL1B) (88kW/120PS)
      • 2.0 D Multijet 4x4 (334AX) (110kW/150PS)
      • 1.3 (334.AXR11) (110kW/150PS)
      • 1.0 (334.AXN1B) (88kW/120PS)
      • 1.0 (334.AXN1B) (84kW/114PS)
      • 1.6 D Multijet (334.AXV1B) (96kW/130PS)
  • JEEP
    • RENEGADE SUV (BU, B1, BV)
      • 1.6 (81kW/110PS)
      • 1.4 (103kW/140PS)
      • 1.4 4x4 (125kW/170PS)
      • 1.6 CRD (88kW/120PS)
      • 2.0 CRD 4x4 (103kW/140PS)
      • 2.0 CRD 4x4 (125kW/170PS)
      • 2.0 CRD 4x4 (88kW/120PS)
      • 1.0 T-GDi (88kW/120PS)
      • 1.3 T-GDi (110kW/150PS)
      • 1.3 T-GDi 4x4 (132kW/180PS)
      • 1.4 (100kW/136PS)
      • 1.3 PHEV 4Xe (177kW/240PS)
      • 1.6 MultiJet (96kW/130PS)
      • 1.3 PHEV 4Xe (140kW/190PS)
      • 1.4 LPG (88kW/120PS)
      • 1.0 T-GDi (84kW/114PS)
      • 1.6 MultiJet (84kW/114PS)
    • COMPASS (MP, M6, MV, M7)
      • 2.0 CRD 4x4 (125kW/170PS)
      • 1.4 MultiAir (103kW/140PS)
      • 1.4 MultiAir 4x4 (125kW/170PS)
      • 1.6 CRD (88kW/120PS)
      • 2.0 CRD 4x4 (103kW/140PS)
      • 1.3 Hybrid 4x4 (177kW/240PS)
      • 1.3 (96kW/131PS)
      • 1.3 (110kW/150PS)
      • 1.6 Multijet (96kW/130PS)
      • 1.3 Hybrid 4x4 (140kW/190PS)
    • RENEGADE VAN (BU, B1)
      • 1.4 (103kW/140PS)
      • 1.4 4x4 (125kW/170PS)
      • 1.6 E-torQ (81kW/110PS)