DENCKERMANN Cabin Filter M110884K
Compatible with RENAULT KOLEOS I (HY_) ,
inc. VAT 21%
In stock 7
Delivery 1 day (14.05.2026)
PN M110884K
Make DENCKERMANN
EAN 5901225782182
  • High-efficiency filtration of airborne particles
  • Removes dust, pollen, and soot
  • Improves cabin air quality
  • Supports efficient HVAC system operation
  • Durable construction for reliable performance
  • Designed for specific vehicle applications
  • Helps reduce unpleasant odors
Length [mm]
251
Width [mm]
182
Height [mm]
+20
  • RENAULT
    • KOLEOS I (HY_)
      • 2.0 dCi (HY0K) (110kW/150PS)
      • 2.0 dCi 4x4 (HY0K) (110kW/150PS)
      • 2.0 dCi 4x4 (HY0B) (127kW/173PS)
      • 2.5 (HY0C, HY0N) (126kW/171PS)
      • 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) (126kW/171PS)