DENCKERMANN Cabin Filter M110884A
Compatible with RENAULT KOLEOS I (HY_) ,
DENCKERMANN cabin filter designed to keep the air inside your vehicle clean and fresh.
inc. VAT 21%
In stock 10
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN M110884A
Make DENCKERMANN
EAN 5902841640122
  • Brand: DENCKERMANN
  • Part Code: M110884A
  • Type: Cabin Filter
  • Cleans interior air
  • Removes dust and pollen
  • Helps reduce allergens
  • Improves driving comfort
  • Designed for easy installation
Filter assembly
Activated carbon filter
Filter assembly
Fine Particulate Air Filter (PM 2.5)
with antibacterial effect
with fungicidal effect
Length [mm]
251
Width [mm]
182
Height [mm]
+20
  • RENAULT
    • KOLEOS I (HY_)
      • 2.0 dCi (HY0K) (110kW/150PS)
      • 2.0 dCi 4x4 (HY0K) (110kW/150PS)
      • 2.0 dCi 4x4 (HY0B) (127kW/173PS)
      • 2.5 (HY0C, HY0N) (126kW/171PS)
      • 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) (126kW/171PS)