DENCKERMANN Cabin Filter M110864K
inc. VAT 21%
In stock 6
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN M110864K
Make DENCKERMANN
EAN 5902841640610
  • High-efficiency filtration of airborne particles
  • Removes dust, pollen, and other contaminants
  • Improves interior air quality for a healthier cabin
  • Contributes to a more comfortable driving experience
  • Helps keep interior surfaces cleaner
  • Designed for reliable DENCKERMANN performance
  • Part number: M110864K
Length [mm]
208
Width [mm]
262
Height [mm]
[30
  • HYUNDAI
    • SANTA FÉ II (CM)
      • 2.0 CRDi (110kW/150PS)
      • 2.4 (128kW/174PS)
      • 2.0 CRDi 4x4 (110kW/150PS)
      • 2.2 CRDi (145kW/197PS)
      • 2.2 CRDi 4x4 (145kW/197PS)
      • 2.4 4x4 (128kW/174PS)
      • 2.0 CRDi 4x4 (135kW/184PS)
    • SANTA FÉ II Furgons/apvidus automobilis (SUV) (CM)
      • CRDi (145kW/197PS)
      • CRDi 4x4 (145kW/197PS)