PN M110821K
Make DENCKERMANN
EAN 5901225753120
  • High-quality filtration for cleaner cabin air.
  • Captures dust, pollen, and other airborne particles.
  • Improves interior air quality for a healthier environment.
  • Supports efficient operation of HVAC systems.
  • Durable construction for long-lasting performance.
  • Designed for easy installation.
  • Part number: M110821K.
  • Brand: DENCKERMANN.
  • MAZDA
    • 5 (CW)
      • 1.6 CD (85kW/116PS)
      • 2.0 (CWEFW) (110kW/150PS)
      • 2.0 (CWEFW) (106kW/144PS)
      • 1.8 MZR (85kW/116PS)
    • 3 (BK)
      • 1.6 (BK14) (77kW/105PS)
      • 2.0 (BKEP) (110kW/150PS)
      • 1.6 DI Turbo (80kW/109PS)
      • 1.3 (BK14) (62kW/84PS)
      • 2.3 MPS Turbo (BK14) (191kW/260PS)
      • 2.0 MZR-CD (BK14) (105kW/143PS)
      • 1.6 MZ-CD (66kW/90PS)
    • 3 Sedans (BK)
      • 1.6 (BK12) (77kW/105PS)
      • 2.0 (BKEP) (110kW/150PS)
      • 1.6 DI Turbo (BK12Y) (80kW/109PS)
      • 2.0 MZR-CD (BK12) (105kW/143PS)
    • 5 (CR)
      • 1.8 (CR19) (85kW/116PS)
      • 2.0 (CREW, CR19) (107kW/146PS)
      • 2.0 CD (CR19) (81kW/110PS)
      • 2.0 CD (CR19) (105kW/143PS)