PN M110784K
Make DENCKERMANN
EAN 5901225752772
  • Filters dust, pollen, and other airborne particles
  • Improves cabin air quality for a healthier environment
  • Helps prevent allergens and pollutants from entering the cabin
  • Supports efficient operation of the vehicle's climate control system
  • Designed for reliable performance and effective filtration
  • Easy to install replacement part
Filter assembly
Fresh air filter
Length [mm]
277
Width [mm]
+100
Height [mm]
+20
  • SSANGYONG
    • REXTON / REXTON II (GAB_)
      • 2.7 Xdi 4x4 (118kW/160PS)
      • 2.7 Xdi Turbo 4x4 (132kW/180PS)
      • 2.9 TD (88kW/120PS)
      • 3.2 RX320 4x4 (162kW/220PS)
      • 2.7 Xdi (120kW/163PS)
      • 2.3 RX230 4x4 (110kW/150PS)
      • 2.7 D 4x4 (137kW/186PS)
      • 2.7 Xdi (121kW/165PS)
      • 2.7 Xdi 4x4 (121kW/165PS)
    • REXTON W / REXTON
      • 2.0 Xdi (114kW/155PS)
      • 2.0 Xdi Visu riteņu piedziņa (114kW/155PS)
      • 2.2 Xdi (131kW/178PS)
      • 2.2 Xdi Visu riteņu piedziņa (131kW/178PS)
    • REXTON (Y400, Y450)
      • 2.2 Xdi (POE) (133kW/181PS)
      • 2.2 Xdi Visu riteņu piedziņa (POE) (133kW/181PS)
    • REXTON VAN (Y400)
      • e-XDi (133kW/181PS)
      • e-XDi 4WD (133kW/181PS)
    • REXTON / REXTON II VAN
      • RX270 XDi 4x4 (118kW/160PS)
    • REXTON W / REXTON VAN
      • e-XDi (131kW/178PS)
      • e-XDi Visu riteņu piedziņa (131kW/178PS)
  • DAEWOO
    • REXTON (GAB_)
      • 3.2 V6 (162kW/220PS)
      • 2.9 TD (88kW/120PS)