DENCKERMANN Cabin Filter M110762K
inc. VAT 21%
In stock 6
Delivery 1 day (14.05.2026)
PN M110762K
Make DENCKERMANN
EAN 5901225752536
  • High-efficiency filtration of airborne particles
  • Removes dust, pollen, and soot
  • Improves interior air quality
  • Supports optimal HVAC system performance
  • Durable construction for long service life
  • Designed for easy installation
  • Part code: M110762K
  • Brand: DENCKERMANN
Length [mm]
196
Width [mm]
175
Height [mm]
3+2
  • ALFA ROMEO
    • 156 (932_)
      • 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) (88kW/120PS)
      • 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) (103kW/140PS)
      • 2.0 16V T.SPARK (932A21__) (110kW/150PS)
      • 2.5 V6 24V (932A11_) (141kW/192PS)
      • 2.4 JTD (932A1B__) (103kW/140PS)