DENCKERMANN Cabin Filter M110654K
Compatible with DAEWOO EVANDA (KLAL) , CHEVROLET EVANDA , CHEVROLET EPICA (KL1_) Show more info
inc. VAT 21%
In stock 3
Delivery 1 day (14.05.2026)
PN M110654K
Make DENCKERMANN
EAN 5901225751447
  • High-quality cabin air filter from DENCKERMANN.
  • Part code: M110654K.
  • Effectively filters dust, pollen, and other airborne particles.
  • Improves interior air quality for a healthier cabin environment.
  • Helps prevent allergens and pollutants from entering the vehicle.
  • Designed for efficient air circulation.
  • Recommended for regular replacement to maintain performance.
Length [mm]
298
Height [mm]
[30
Length 1 [mm]
7;8
Width 1 [mm]
188
  • DAEWOO
    • EVANDA (KLAL)
      • 2.0 (96kW/131PS)
  • CHEVROLET
    • EVANDA
      • 2.0 (96kW/131PS)
    • EPICA (KL1_)
      • 2.0 (105kW/144PS)
      • 2.5 (115kW/156PS)
      • 2.0 (98kW/133PS)
      • 2.0 (94kW/128PS)
      • 2.0 D (110kW/150PS)