PN M110373K
Make DENCKERMANN
EAN 5901225732491
  • High-quality filtration for clean cabin air
  • Removes dust, pollen, and other airborne particles
  • Helps reduce allergens and odors
  • Ensures a fresh and comfortable interior environment
  • Designed for reliable performance
  • Direct replacement for easy installation
  • Part code: M110373K
  • Brand: DENCKERMANN
Length [mm]
346
Width [mm]
214
Height [mm]
+20
  • AUDI
    • A6 C4 (4A2)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 2.5 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 (74kW/100PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.0 16V (103kW/140PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.5 TDI (85kW/116PS)
      • 2.0 16V quattro (103kW/140PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • S6 Turbo quattro (169kW/230PS)
      • S6 4.2 quattro (213kW/290PS)
      • 2.5 TDI quattro (103kW/140PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 quattro (92kW/125PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • S6 Plus quattro (240kW/326PS)
      • 2.3 (98kW/133PS)
      • 2.3 quattro (98kW/133PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)
      • 2.8 (120kW/163PS)
    • A6 C4 Avant (4A5)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 2.5 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 (74kW/100PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.0 16V (103kW/140PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.5 TDI (85kW/116PS)
      • S6 4.2 quattro (213kW/290PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 quattro (92kW/125PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • 2.3 (98kW/133PS)
      • 2.3 quattro (98kW/133PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)