PN M110089A
Make DENCKERMANN
EAN 5902841639386
  • Filters dust, pollen, and other airborne contaminants.
  • Improves interior air quality for a healthier cabin.
  • Ensures efficient operation of your vehicle's HVAC system.
  • Designed for a precise fit and easy installation.
  • Contributes to a more comfortable driving environment.
  • Durable construction for long-lasting performance.
Length [mm]
208
Width [mm]
199
Height [mm]
[30
  • SUZUKI
    • SWIFT IV (FZ, NZ)
      • 1.2 (AZH412, ZC72S) (69kW/94PS)
      • 1.2 4x4 (AZH412, ZD72S) (69kW/94PS)
      • 1.3 DDiS (AZG413D, ZC02S, ZC92S) (55kW/75PS)
      • 1.2 (AZG412, ZC72S) (66kW/90PS)
      • 1.2 4x4 (AZG412, ZD72S) (66kW/90PS)
      • 1.6 (AZG416, AZH416, RS416, ZC32S, ZA32S) (100kW/136PS)
    • SWIFT V (AZ)
      • 1.0 (A2L310) (82kW/111PS)
      • 1.0 SHVS (A2L310) (82kW/111PS)
      • 1.2 (A2L412, ZC83S) (66kW/90PS)
      • 1.2 SHVS (A2L412) (66kW/90PS)
      • 1.2 SHVS AllGrip (A2L412) (66kW/90PS)
      • 1.2 AllGrip (A2L412) (66kW/90PS)
      • 1.4 Sport (A2L414, ZC33S) (103kW/140PS)
      • 1.4 Sport SHVS (95kW/129PS)
      • 1.2 Hybrid (Mild Hybrid) (A2L412) (61kW/83PS)
      • 1.2 Hybrid (Mild Hybrid) AllGrip (A2L412) (61kW/83PS)