PN M110040K
Make DENCKERMANN
EAN 5901225796882
  • High-quality filtration for cleaner cabin air
  • Removes dust, pollen, and other airborne particles
  • Helps reduce allergens and odors
  • Ensures a fresh and comfortable interior environment
  • Designed for optimal fit and performance
  • Contributes to HVAC system efficiency
  • Durable construction for long-lasting use
Length [mm]
277
Width [mm]
203
Height [mm]
27
  • AUDI
    • A8 D2 (4D2, 4D8)
      • 4.2 quattro (220kW/299PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • 4.2 quattro (180kW/245PS)
      • 3.7 (169kW/230PS)
      • 3.7 quattro (169kW/230PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • S8 quattro (250kW/340PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 2.5 TDI quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 (120kW/163PS)
      • 2.8 quattro (120kW/163PS)
      • 4.2 quattro (228kW/310PS)
      • 3.7 quattro (191kW/260PS)
      • 3.7 (191kW/260PS)
      • 3.3 TDI quattro (165kW/224PS)
      • S8 quattro (265kW/360PS)
      • 4.2 quattro (175kW/238PS)
      • 6.0 W12 quattro (309kW/420PS)
      • 2.5 TDI quattro (132kW/180PS)
      • 2.5 TDI (132kW/180PS)