BLUE PRINT ADT32130 Maintenance Kit
Comprehensive maintenance kit for your vehicle. Ensures optimal performance and longevity.
inc. VAT 21%
In stock 5
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN ADT32130
Make BLUE PRINT
EAN 5050063266665
  • Complete maintenance solution
  • High-quality components
  • Ensures optimal engine performance
  • Designed for reliability
  • Direct fit for specific models
  • Extends vehicle lifespan
  • Meets stringent quality standards
  • Easy installation
  • TOYOTA
    • AVENSIS Sedans (_T27_)
      • 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) (91kW/124PS)
      • 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) (93kW/126PS)
      • 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) (110kW/150PS)
      • 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) (130kW/177PS)
    • AVENSIS Universālis (_T27_)
    • AURIS (_E15_)
      • 2.2 D (ADE157_, ADE151_, ADE151R, ADE157R) (130kW/177PS)
      • 2.0 D-4D (ADE150_, ADE150R) (93kW/126PS)
    • COROLLA Sedans (_E15_)
      • 2.0 D-4D (ADE150) (93kW/126PS)
    • VERSO (_R2_)
      • 2.0 D-4D (AUR20_, AUR20R) (93kW/126PS)
      • 2.2 D-4D (AUR21_, AUR21R) (110kW/150PS)
      • 2.2 D-CAT (AUR21_, AUR21R) (130kW/177PS)
      • 2.0 D-4D (AUR20_, AUR20R) (91kW/124PS)
      • 2.2 D-4D (AUR21) (100kW/136PS)
    • AURIS (_E18_)
      • 2.0 D-4D (ADE186_, ADE186R) (91kW/124PS)
    • AURIS Universālis (_E18_)
      • 2.0 D-4D (ADE186_) (91kW/124PS)
    • VERSO VAN (_R2_)
      • D4d (AUR20) (91kW/124PS)
      • D4d (AUR21) (130kW/177PS)