PN ADS71608
Make BLUE PRINT
EAN 5050063716085
  • Ensures precise spark delivery for optimal combustion.
  • Constructed with durable materials for extended lifespan.
  • Resistant to heat, oil, and abrasion.
  • Helps prevent misfires and improve engine performance.
  • Designed for a direct fit and easy installation.
  • Restores ignition system efficiency.
  • SUBARU
    • FORESTER (SF_)
      • 2.0 S Turbo AWD (SF5) (125kW/170PS)
      • 2.0 S Turbo AWD (SF5) (130kW/177PS)
    • IMPREZA Sedans (GC)
      • 2.0 Turbo GT AWD (GC8) (160kW/218PS)
    • IMPREZA Universālis (GF)
      • 2.0 Turbo GT AWD (GF8) (160kW/218PS)