BLUE PRINT ADJ131604 Augstsprieguma vadu komplekts
Compatible with LAND ROVER FREELANDER I (L314) , LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) ,
inc. VAT 21%
In stock 5
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN ADJ131604
Make BLUE PRINT
EAN 5050063200928
  • Direct replacement ignition wire set
  • Ensures optimal spark plug performance
  • Durable construction for long service life
  • Improves engine efficiency and power delivery
  • Helps prevent misfires and rough idling
  • Designed for specific vehicle applications
  • High-quality materials for reliability
  • LAND ROVER
    • FREELANDER I (L314)
      • 1.8 i 16V 4x4 (88kW/120PS)
      • 1.8 16V 4x4 (86kW/117PS)
    • FREELANDER I Soft Top (L314)
      • 1.8 i 16V 4x4 (88kW/120PS)