BLUE PRINT ADH21604 Spark Plug Wire Set
inc. VAT 21%
In stock 1
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN ADH21604
Make BLUE PRINT
EAN 5050063216042
  • Direct fit for specified vehicle applications
  • Ensures optimal spark delivery
  • Durable construction for longevity
  • Helps prevent engine misfires
  • Improves fuel combustion efficiency
  • Restores smooth engine operation
  • Meets or exceeds original equipment specifications
OE-number
32701-PT0-000
  • ROVER
    • 200 II Hečbeka virsbūve (XW)
      • 216 GSi (82kW/112PS)
    • 400 II (XW)
      • 416 GSI (82kW/112PS)
      • 416 GTI (90kW/122PS)
    • 600 I (RH)
      • 620 i (85kW/115PS)
      • 620 Si (96kW/131PS)
      • 623 Si (116kW/158PS)
      • 618 i/Si (85kW/115PS)
  • HONDA
    • PRELUDE IV (BB_)
      • 2.0 i 16V (BB3) (98kW/133PS)
      • 2.3 i 16V (BB2) (118kW/160PS)
    • ACCORD IV (CB)
      • 2.0 i 16V (CB3) (98kW/133PS)
      • 2.2 i 16V Automatik (CB7) (108kW/147PS)
      • 2.2 i 16V (CB7) (110kW/150PS)
    • ACCORD IV Coupe (CB, CC)
      • 2.0 i 16V (CC1) (98kW/133PS)
    • ACCORD IV Aerodeck (CB)
      • 2.2 i 16V (CB8) (108kW/147PS)
      • 2.2 i 16V (CB8) (110kW/150PS)
      • 2.0 i 16V (CC9) (98kW/133PS)
    • ACCORD V (CC, CD)
      • 2.0 i (CD4) (85kW/116PS)
      • 2.0 i S (CD4) (96kW/131PS)
      • 2.3 i SR (CD6) (116kW/158PS)
      • 2.2 i (CD5) (110kW/150PS)
    • ACCORD V Coupe (CD)
      • 2.2 i ES (CD7) (110kW/150PS)
    • ACCORD V Aerodeck (CE)
      • 2.0 i LS 16V (CE2) (100kW/136PS)
      • 2.2 i ES (CE1) (110kW/150PS)
    • ACCORD V (CE, CF_, CD)
      • 2.0 i LS (CE8) (96kW/131PS)