PN ADG02125
Make BLUE PRINT
EAN 5050063021257
  • Ensures clean transmission fluid
  • Promotes smooth gear changes
  • Prevents component wear
  • Extends transmission lifespan
  • Designed for automatic gearboxes
Filter assembly
Mesh filter
Length [mm]
202
Width [mm]
187
Height [mm]
+65
  • HYUNDAI
    • SONATA V (NF)
      • 2.4 (128kW/174PS)
      • 2.4 (119kW/162PS)
      • 3.3 (171kW/233PS)
      • 2.0 CRDi (103kW/140PS)
      • 2.0 VVTi GLS (106kW/144PS)
      • 2.0 CRDi (100kW/136PS)
      • 3.3 (184kW/250PS)
      • 2.0 VVTi GLS (121kW/165PS)
      • 3.3 (173kW/235PS)
      • 2.0 CRDi (110kW/150PS)
    • SONATA II (Y-2)
      • 2.0 i (80kW/109PS)
      • 2.4 i (83kW/113PS)
      • 2.0 i (74kW/101PS)
    • SONATA III (Y-3)
      • 2.0 i (77kW/105PS)
      • 2.0 i 16V (102kW/139PS)
      • 2.0 i 16V (92kW/125PS)
    • COUPE I (RD)
      • 2.0 16V (102kW/139PS)
    • SONATA IV (EF)
      • 2.5 V6 24V (118kW/160PS)
      • 2.0 16V (100kW/136PS)
      • 2.4 16V (105kW/143PS)
      • 2.0 16V (96kW/131PS)
      • 2.7 V6 (127kW/173PS)
    • XG (XG)
      • 250 (120kW/163PS)
      • 30 (138kW/188PS)
      • 350 (145kW/197PS)
    • TRAJET (FO)
      • 2.0 (100kW/136PS)
      • 2.7 V6 (127kW/173PS)
      • 2.0 (103kW/140PS)
      • 2.0 (103kW/140PS)
    • ELANTRA III Sedans (XD)
      • 2.0 (104kW/141PS)
      • 1.8 (97kW/132PS)
      • 2.0 CRDi (83kW/113PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
      • 1.8 (79kW/107PS)
    • SANTA FÉ I (SM)
      • 2.7 V6 4x4 (127kW/173PS)
      • 2.0 CRDi 4x4 (83kW/113PS)
      • 2.4 16V 4x4 (107kW/146PS)
      • 2.0 CRDi 4x4 (92kW/125PS)
      • 2.0 CRDi Visu riteņu piedziņa (107kW/145PS)
    • ELANTRA III (XD)
      • 1.8 (97kW/132PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
    • COUPE II (GK)
      • 2.0 (102kW/139PS)
      • 2.7 V6 (123kW/167PS)
      • 2.0 GLS (105kW/143PS)
      • 2.7 V6 (121kW/165PS)
    • TUCSON (JM)
      • 2.7 Visu riteņu piedziņa (129kW/175PS)
    • GRANDEUR (TG)
      • 3.3 (173kW/235PS)
      • 2.2 CRDi (110kW/150PS)
      • 2.2 CRDi (114kW/155PS)
      • 2.7 (141kW/192PS)
    • SANTA FÉ II (CM)
      • 2.7 4x4 (125kW/170PS)
      • 2.7 (125kW/170PS)
      • 2.2 CRDi (102kW/139PS)
      • 2.2 CRDi 4x4 (102kW/139PS)
      • 2.7 V6 GLS (139kW/189PS)
      • 2.7 V6 GLS 4x4 (139kW/189PS)
      • 2.2 CRDi GLS (110kW/150PS)
      • 2.2 CRDi (114kW/155PS)
      • 2.2 CRDi 4x4 (114kW/155PS)
      • 2.2 CRDi (145kW/197PS)
      • 2.2 CRDi 4x4 (145kW/197PS)
    • SANTA FÉ I Furgons/apvidus automobilis (SUV) (SM)
      • CRDi 4x4 (92kW/125PS)
    • SANTA FÉ II Furgons/apvidus automobilis (SUV) (CM)
      • CRDi (114kW/155PS)
      • CRDi 4x4 (114kW/155PS)
      • CRDi (145kW/197PS)
      • CRDi 4x4 (145kW/197PS)
    • TRAJET Furgons/minivens (FO)
      • 2.0 (100kW/136PS)
      • CVVT (103kW/140PS)
      • CVVT (127kW/173PS)
  • KIA
    • CARNIVAL I (UP)
      • 2.5 V6 (121kW/165PS)
    • MAGENTIS I (GD, MS)
      • 2.5 V6 (124kW/169PS)
    • CARNIVAL II (GQ)
      • 2.5 V6 (110kW/150PS)
    • CERATO I Sedans (LD)
      • 2.0 (105kW/143PS)
    • CERATO I Hečbeka virsbūve (LD)
      • 2.0 (105kW/143PS)
    • SPORTAGE II (JE_, KM_)
      • 2.0 i 16V (104kW/141PS)
      • 2.0 16V 4WD (104kW/141PS)
      • 2.7 V6 4WD (129kW/175PS)
    • MAGENTIS II (MG)
      • 2.7 (138kW/188PS)
      • 2.7 V6 (142kW/193PS)
    • CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)
      • 2.7 V6 (139kW/189PS)
      • 2.9 CRDi (136kW/185PS)
      • 2.9 CRDi LX (141kW/192PS)
    • CARENS III Lielas ietilpības automobilis (UN)
      • 2.0 CVVT (106kW/144PS)