ASHIKA ZCA1104A Suspension Spring
Compatible with VOLVO V40 Hečbeka virsbūve (525) ,
inc. VAT 21%
In stock 4
Delivery 1 day (15.05.2026)
PN ZCA1104A
Make ASHIKA
EAN 8052553336817
  • High-quality construction for durability
  • Engineered for consistent ride comfort
  • Provides essential vehicle support
  • Designed to absorb road shocks effectively
  • Direct fit for compatible applications
  • Restores optimal suspension performance
    • V40 Hečbeka virsbūve (525)
      • D3 (110kW/150PS)
      • D4 (130kW/177PS)
      • D4 (140kW/190PS)
      • D3 (110kW/150PS)