PN EPE-RE-069
Make NTY
EAN 5902048423214
No description found
Serial number
EPE-RE-069
Combined switch functions
with windshield wiper interval function
with rear window cleaning function
with on-board computer function
  • RENAULT
    • MEGANE I (BA0/1_)
      • 1.4 e (BA0E, BA0V) (55kW/75PS)
      • 1.6 e (BA0F, BA0S) (66kW/90PS)
      • 2.0 i (BA0G) (84kW/114PS)
      • 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) (47kW/64PS)
      • 1.6 i (BA0L) (55kW/75PS)
      • 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) (66kW/90PS)
      • 1.4 Eco (BA0T) (52kW/71PS)
      • 2.0 16V (BA0H) (108kW/147PS)
      • 1.9 TDI (69kW/94PS)
      • 1.9 dTi (BA08, BA0N) (72kW/98PS)
      • 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... (79kW/107PS)
      • 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) (70kW/95PS)
      • 2.0 i (80kW/109PS)
      • 1.9 dCi (BA05, BA1F) (75kW/102PS)
      • 1.9 dTi (BA1U) (59kW/80PS)
      • 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) (85kW/115PS)
      • 1.6 LPG (66kW/90PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
    • MEGANE I Coach (DA0/1_)
      • 1.6 e (DA0F) (66kW/90PS)
      • 2.0 i (DA0G) (84kW/114PS)
      • 2.0 16V (DA0H) (108kW/147PS)
      • 1.9 dTi (DA0N) (72kW/98PS)
      • 2.0 i (80kW/109PS)
      • 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) (79kW/107PS)
      • 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) (70kW/95PS)
      • 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) (103kW/140PS)
      • 1.9 dCi (DA05, DA1F) (75kW/102PS)
      • 2.0 16V (102kW/139PS)
      • 1.9 DCi (77kW/105PS)
    • MEGANE I Grandtour (KA0/1_)
      • 1.4 e (KA0V) (55kW/75PS)
      • 1.6 e (KA0F) (66kW/90PS)
      • 1.9 D (KA0J, KA0R) (47kW/64PS)
      • 1.9 dTi (KA0N) (72kW/98PS)
      • 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) (70kW/95PS)
      • 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) (79kW/107PS)
      • 1.9 dCi (KA05, KA1F) (75kW/102PS)
      • 1.9 dTi (KA1U) (59kW/80PS)
      • 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) (85kW/115PS)
      • 1.6 Bifuel (80kW/109PS)