PN EPE-RE-063
Make NTY
EAN 5902048353504
No description found
Serial number
EPE-RE-063
Combined switch functions
with light switching function
Combined switch functions
with fog light function
with rear fog lamp function
with a sound signal
  • RENAULT
    • TWINGO II (CN0_)
      • 1.5 dCi 75 (55kW/75PS)
      • 1.5 dCi 90 (63kW/86PS)
      • 1.2 TCe 100 (CN0P) (75kW/102PS)
      • 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) (74kW/100PS)
      • 1.2 (CN0D) (43kW/58PS)
      • 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) (56kW/76PS)
      • 1.5 dCi (CN0E) (47kW/64PS)
      • 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) (98kW/133PS)
      • 1.5 dCi (CN0U) (62kW/84PS)
      • 1.2 16V (CN04, CN0B) (55kW/75PS)