PN EPE-RE-055
Make NTY
EAN 5902048276193
No description found
Number of pin contacts
1:3
Serial number
EPE-RE-055
Combined switch functions
with on-board computer function
Combined switch functions
with rear window cleaning function
with windshield wiper and washer function
  • DACIA
    • SANDERO
      • 1.4 MPI LPG (53kW/72PS)
      • 1.6 16V (77kW/105PS)
    • LODGY (JS_)
      • 1.6 (61kW/83PS)
      • 1.5 dCi (66kW/90PS)
      • 1.2 TCe (JSAY, JSM0) (85kW/115PS)
      • 1.5 dCi (JSMC, JSAF) (79kW/107PS)
      • 1.6 LPG (61kW/83PS)
      • 1.6 LPG (JSAV) (75kW/102PS)
      • 1.6 SCe 100 (JSAV) (75kW/102PS)
      • 1.5 dCi (80kW/109PS)
      • 1.5 dCi (81kW/110PS)
    • SANDERO II
      • 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (B8JW, B8M4, B8AH, B8M7, B8M6) (55kW/75PS)
      • 1.2 (55kW/75PS)
      • 1.2 LPG (55kW/75PS)
      • TCe 90 (B8M1, B8MA, B8AC) (66kW/90PS)
      • 1.5 dCi (66kW/90PS)
      • 1.2 (54kW/73PS)
    • LOGAN MCV II
      • 1.5 dCi (55kW/75PS)
      • 1.2 (55kW/75PS)
      • TCe 90 (K8M1, K8MA, K8AC) (66kW/90PS)
      • 1.5 dCi (66kW/90PS)
      • 1.2 LPG (55kW/75PS)
      • 1.5 dCi (63kW/84PS)
      • 1.2 (54kW/73PS)
    • LOGAN II
      • 1.2 LPG (55kW/75PS)
      • TCe 90 (L8MA, L8M1, L8AC) (66kW/90PS)
      • 1.2 (55kW/75PS)
      • 1.5 dCi / Blue dCi 75 (55kW/75PS)
      • 1.5 dCi (66kW/90PS)
      • 1.6 16V (77kW/105PS)
      • 1.5 dCi (63kW/84PS)
      • 1.2 (54kW/73PS)
    • DOKKER Lielas ietilpības automobilis (KE_)
      • 1.5 dCi / Blue dCi 75 (KEAJ, KEAH, KEJW) (55kW/75PS)
      • 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (66kW/90PS)
      • 1.2 TCe (KEM0, KEAY) (85kW/115PS)
      • 1.6 (61kW/83PS)
      • 1.6 LPG (61kW/83PS)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 1.6 LPG (75kW/102PS)
    • DOKKER Furgons/minivens
      • 1.6 (61kW/83PS)
      • 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (FEJW, FEAH) (55kW/75PS)
      • 1.5 dCi (FEAJ) (66kW/90PS)
      • 1.2 TCe 115 (FEM0) (84kW/114PS)
      • 1.6 LPG (61kW/83PS)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 1.6 LPG (75kW/102PS)
      • 1.2 TCe 115 (FEAY) (85kW/116PS)
  • RENAULT
    • LOGAN/STEPWAY II (L8_)
      • 1.2 (55kW/75PS)