PN EPE-RE-044
Make NTY
EAN 5902048187116
No description found
Number of pin contacts
1:3
Serial number
EPE-RE-044
Combined switch functions
with windshield wiper and washer function
Combined switch functions
with windshield wiper interval function
  • RENAULT
    • TRAFIC II Autobuss (JL)
      • 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V) (84kW/114PS)
      • 1.9 dCI 80 (JL0B) (60kW/82PS)
      • 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K) (74kW/101PS)
      • 2.0 (JL0A, JL0G) (88kW/120PS)
      • 2.5 dCi 135 (JL0D) (99kW/135PS)
      • 2.0 dCi 90 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0P, JL0S) (66kW/90PS)
      • 2.0 dCi 115 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0U) (84kW/114PS)
      • 2.5 dCi 145 (JL0J) (107kW/146PS)
      • 2.0 16V (JL02, JL0L, JL0W, JL0N) (86kW/117PS)
    • TRAFIC II Furgons (FL)
      • 2.0 (FL0A, FL0G) (88kW/120PS)
      • 1.9 dCi 80 (FL0B) (60kW/82PS)
      • 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B) (74kW/101PS)
      • 2.5 dCi 135 (FL0D) (99kW/135PS)
      • 2.0 dCi 90 (FL0H, FL00, FL01, FL0M, FL0P, FL0S) (66kW/90PS)
      • 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U, FL00, FL0H, FL0M) (84kW/114PS)
      • 2.5 dCi 145 (FL0J) (107kW/146PS)
      • 2.0 16V (FL0L, FL0N, FL0W, FL02) (86kW/117PS)
      • 2.5 dCi (FL0R, FL0V) (84kW/114PS)
    • TRAFIC II Platforma/Šasija (EL)
      • 2.0 (EL0A) (88kW/120PS)
      • 1.9 dCi 80 (EL0B) (60kW/82PS)
      • 1.9 dCi 100 (EL0C) (74kW/101PS)
      • 2.5 dCi 135 (EL0D) (99kW/135PS)
      • 2.0 dCi 90 (EL0H, EL00, EL01, EL0M, EL0P, EL0S) (66kW/90PS)
      • 2.0 dCi 115 (EL0H, EL00, EL01, EL0M) (84kW/114PS)
      • 2.5 dCi 145 (EL0J) (107kW/146PS)
      • 2.5 dCi (EL0R, EL0V) (84kW/114PS)
      • 2.0 16V (EL0L) (86kW/117PS)
  • NISSAN
    • KUBISTAR Furgons (X76)
      • 1.5 dCi (45kW/61PS)
      • 1.2 (44kW/60PS)
      • 1.2 16V (55kW/75PS)
      • 1.6 16V (70kW/95PS)
      • 1.5 dCi (48kW/65PS)
      • 1.5 dCi (60kW/82PS)
      • 1.5 dCi 70 (50kW/68PS)
      • dCi 85 (62kW/84PS)
      • 1.5 dCi (42kW/57PS)