PN EPE-PE-020
Make NTY
EAN 5902048353559
No description found
Vehicle equipment
Vehicles without a steering angle sensor
Number of pin contacts
1:3
Serial number
EPE-PE-020
Combined switch functions
with light switching function
Combined switch functions
with rear fog lamp function
with the flashing light signal function
with a sound signal
without on-board computer function
  • PEUGEOT
    • 106 II (1A_, 1C_)
      • 1.0 i (33kW/45PS)
      • 1.1 i (44kW/60PS)
      • 1.4 i (55kW/75PS)
      • 1.6 i (65kW/89PS)
      • 1.6 S16 (87kW/118PS)
      • 1.6 i (74kW/101PS)
      • 1.5 D (40kW/55PS)
      • 1.1 i (40kW/54PS)
      • 1.0 i (37kW/50PS)
      • 1.5 D (42kW/57PS)
      • Electric (20kW/27PS)